Reference

Paní Náměstková, chci vám za všechno moc poděkovat, jsem moc ráda, že jsem vyhledala vaši pomoc.Protože sama bych to nezvládla, moje opakované pokusy byly bezúspěšné.Vlastně jím mnohem více než před tím.Mým problémem není hlad, spíše mi dělá problém sníst vše tak jak mám. Mějte se moc hezky!
1
Daří se dobře, stále se držím tam, kam jsem s vaší pomocí došel :-), každý mne odrazoval, že pak bude jojo efekt, ale je to o vůli a jak člověk o sebe dbá :-) Já jsem spokojený a už je to asi 3 roky a vidíte, jojo efekt nikde :-)
2
Krásné dobré ráno paní Drábková, nedá mi to a musím se pochlubit ranní váhou, třikrát jsem se převážila, jestli mi váha dobře funguje. Včerejší váha ráno byla 103,8 a dnešní 102,9. Moc vám děkuji. Jste zlatíčko. Já říkám, že mi stačí vás jenom slyšet a už to funguje. Mějte se moc hezky. R. Ch.
3
Dobrý večer paní Náměstková, Mám za sebou návštěvu u endokrinologa. Sestřička byla nadšená, i když si nejdříve myslela, že ji zlobí váha... Pan doktor měl upřímnou radost - takhle vysmátého jsem ho ještě nezažila. Hodnoty štítné žlázy mám samozřejmě v pořádku, euthyrox 50 mi zůstal. Moc se mu líbily nové hladiny u hormonů. Díky PCO syndromu mám kromě váhy bohužel problémy s pletí, s mastnými vlasy, se zvýšeným růstem chloupků (což mě opravdu trápí a moc)... nyní jsem se díky snížení váhy prý dostala do "zelených" čísel a mělo by dojít ke zlepšení... :-) Moc Vám děkuji.
4
Paní Náměstková, ještě mám dobré zprávy - klesá mi krevní tlak (budu muset požádat lékařku o snížení či vysazení léků) a glykémie jdou stále dolů. Po týdnech - 6,1 , 6,0, 5,9, 5,8, 5,7 a to je po všech těch koláčcích a knedlících neuvěřitelné. Manžel drží časy jídla a většinu složení se mnou a přestože je na inzulínu, tak takové glykémie také ještě neměl. Je to skutečně úžasné a jsme Vám vděčni za vše, co mě učíte.
5
Velice děkuji za odpověď . Musím říct, že pro mně je tato metoda naprosto revoluční a neuvěřitelná. Kdyby mi to nikdo vyprávěl, nevěřím. Jíst co mi chutná, nemít hlad, to je naprostá bomba po všech kursech, kde nám bylo vštěpováno vše light a málo atd....jednak odporná chuť těchto produktů a v hlavě už aby to skončilo a dala si konečně něco dobrého k obědu, nebo večeři. Tady si dám, uspokojím se a denně mám méně. Opravdu velice, velice zajímavé a k nevíře. Moc děkuji a jsem ráda, že jsem na Vás natrefila. Díky.
6
Po nekolikaletem marnem snazeni o hubnuti,jsem objevila vas a jsem za to osudu neskonale vdecna. Dekuji nejen za vase mile a vstricne chovani,za pristup k nam ,,boubelkam". Dekuji za vase vysvetleni jak to v nasem tele a hlave funguje (ktere jsem i ja pochopila). Hlavne tisicere diky za kilo tydne dolu, bez hladoveni!!!! NAOPAK a to priznavam,ze nedodrzuji poctive pokyny co se tyce obedu a veceri (houby a ryby jsou muj problem). Jeste jednou moc dekuji za vsechno, par lidi uz si vsimlo, takze mi stouplo sebevedomi a mam neustale dobrou naladu. Dekuji,dekuji,dekuji Olga
7
Zdravím Lenko, už asi měsíc Vám píšu. Váha se mi ještě maličko posunula dolů a tak na mě kouká 69,5 - 70,6 kg a to se ustálilo. Vydrželo to i letní orgie v podobě grilování, ovocných dortíčků, zmrzlin. Byla jsem zvědavá, co udělá dovolená s polopenzí, ale hypoušek byl spokojen a asi nadšen z nových chutí a já přijela o půl kg ještě lehčí a že to byly lukulské hody :-). Takže děkuji za nasměrování na lepší cestu a odměnou pro mě byla částečná výměna šatníku.
8
Dobré ráno, paní Náměstková, děkuji za pochvalu! Jinak máte naprosto pravdu - ten velký mozek to OPRAVDU nechápe, ale OPRAVDU to FUNGUJE... :o) Jsem z toho NAPROSTÝ jelen, ale je to ÚŽASNÝ !!
9
Paní Náměstková moc a moc Vám děkuji za všechno co jste pro mě tento rok udělala. Vždycky jsem říkala - nechci milion, chci kila dolů a s tím mi asi nikdo nepomůže. Vaše metoda ano. Jste opravdu skvělá!
10
Jsem moc šťastná, že jsem měla tu čest Vás poznat, neboť jste můj život obohatila o velkou radost z jídla a to bez výčitek:-)! PS: Sice ti mí tři chlapi se mnou nesdílejí pohanku, kuskus, bulgur, květák ani brokolici, ale to mi je fuk ... já jim ty jejich knedlíky uvařím a s chutí si je s nimi dám, protože si mé chutě plně vynahradím v průběhu celého pracovního týdne! Má dnešní váha: 66,40 :-) .. to je prostě paráda! Již celé tři roky (po porodu M.) ... od roku 2010 ale vím jak na to, díky Vám za to!!!!
11
Tak děkuji Pánu Bohu, že mě přivedl ke stránkám SAH a k Vaší knize a že mi dává spolu s Vámi sílu a naději vydržet a jít dál. Vám, paní Náměstková, samozřejmě děkuji také. Je docela možné, že mi dojde inspirace a zakoupím jídelníčky, ale důležité je, že je rada a pomoc dostupná a – funkční!
12
Jinak bych Vám moc chtěla poděkovat za to, že jste mi ukázala, že je možné hubnout i s "normálním" jídlem. Že nemusím do sebe cpát věci, které nemám ráda. Že si můžu dát a vychutnat snídani, oběd i večeři bez jakýchkoli výčitek :-) Je to strašně fajn, nemuset pořád řešit, co si mohu a nemohu dát k jídlu, abych "nezhřešila" :-) Strašně dlouho jsem hledala něho, kdo by mi pomohl normálně jíst. Konečně si myslím, že takhle dovedu jíst už celý život (samozřejmě sem tam nějaké to víno, nějaké jídlo večer, které není košér - ale s mírou a jen se známými nebo na návštěvě. ) Protože jsem se konečně zbavila "chutí vyžrat večer celou lednici" a ani přes den mne nehoní mlsná. Dokonce i to jídlo teď chutná lépe, nějak víc si ho vychutnávám :-)
13
Musim Vám řict,že jsem opravdu překvapená jak ta váha jde dolů. Mám radost a baví mě to. Cítim se dobře.Jsem strašně spokojená a okoli to taky pozoruje.Vůbec nemám hlad a nejsem tak unavená i přes ty moje dva syny.Dost jsem zvolnila. Velice děkuji.
14
Na doporučení jedné kolegyne jsem vyhledala na internetu SAH a pak už šlo všechno ráz na ráz. Hlavne diky školeným odbornicím jsem nyni o 7kg lehčí a mam ze sebe ohromnou radost.Vím,že to je běh na dlouhou trat,mam k vysněné váze ješte par kilo navic,ale neházim flintu do žita. Vám všem bojovnikum s nadbytečnými kily přeju moc a moc pevnou vuli,odhodlání a vydrž!!!Ono to fakt samo dolu nepujde,ale s pomocí lidiček ze SAHu to všichni dokážeme! Jejich fungující system skladby potravin a jidel je zazračny a ja osobne veřím tomu,že jeho dodržovánim a pevnou vuli všichni nakonec tukové polštaře přemužeme. Takže všem hodně zdaru !! DN
15
Dobrý večer paní Kateřino, Přeji vám i celé vaši rodině pohodu a zdraví v novém roce. Nemusela jsme vás kontaktovat, protože se stále držím na hranici 50-53 kg, pokud váha vyleze trochu výš, vytáhnu recepty a jde to dolů. Nejhorší jsou pro mne situace, kdy nestíhám jíst, hodně pracuju, stresuju se, jím málo, pak jde váha nahoru!!!! Doporučila jsem vás minimálně 10 ženám, kudy chodím, tam samá chvála na váš přístup. Nejen, že jsem díky vám zhubla a cítím se báječně, ale letos na podzim jsem si nechala udělat operaci horních víček. Okolí je ze mne nadšené. Díky moc. Mějte se krásně a pohodově.
16
Dobrý den paní Veškrnová, jen Vám chci poděkovat a podělit se s informací ohledně mého vysokého tlaku. Jsem po 24 hodinové kontrole měření tlaku a vše skvělé měření. Paní doktorce jsem říkala, že s Vaší pomocí jsem měla úbytek na váze 11 kg za 3 měsíce a cítím se skvěle. Říkala, že nejsem první kdo si Vás chválí. Jsem moc ráda,že jsem se odhodlala k Vám jít a děkuji za Váš přístup a pomoc. Denní dávku léků mi paní doktorka snížila a prý uvidíme jak bude vše pokračovat a možná jednou třeba i léky nebudu muset brát,tak uvidíme. Přeji Vám krásný den.
17
Dobrý den paní Náměstková, především jsem Vám chtěla moc a moc, moc PODĚKOVAT, že jste mne navedla na "normální" stravu. Ráda bych se pochlubila, mám 12kg dole !!!!!!! Jupí jupí... Cítím se o dost lépe, všímají si to i v práci a známí - je to milé!!! Je to super !!! PS: vůbec mě nepálí žáha, po roce mám klid, to je pecka. :-D
18
Dobrý den, paní Veškrnová, podle svých statistik jsem na -13 kg a nemůžu se toho nabažit. Mám velkou radost z oblékání a z toho, že už mi lidé na potkání říkají, že je to vidět. Možná bych měla mít ještě méně, ale nestresuji se, když někdy zastavím a nehýbe se to nevadí, ta potvora to stejně potom pustí. Dodržuji daná pravidla. A také jsem se naučila přemlouvat hypothalamus, ať pustí nějaké to deko nebo dostane čaj z lípy. Cíl mít 75 kg je reálný. Mějte se
19
Odpověď klientky po upozornění, že není žádoucí, aby snižovala porce – zde není lepší, když jídlo nesníte, je to horší, protože to neodvede tu práci: Dobrý den, porce nechci zmenšovat, jen mě to nějak zarazilo :-) Váha stála a já tomu zmetkovi ještě podkuřuju samé laskominy... to mi hlava nebere :-) Jinak, ta Vaše Kalábrijská houbová polévka, to je mňamézní záležitost. Stroužek česneku a mléko a úplně je chuť někde jinde. Je výborná!!
20
Krásný den přeji a moc děkuji za povzbuzení, je to super..vždy po přečtení Vašich řádků se mi víc chce bojovat :)
21
Dobrý den, paní Marksová, cítím se moc dobře a v pohodě.Ještě nikdy jsem se netěšila na váhu tak jako teď,to jsem jí radši obcházela obloukem,nejedla jsem zeleninu, ani moc ovoce, večer se nacpala a pak jsem z toho byla nešťastná,nadávala si jaká jsem kráva-litovala se,nechtěla jsem chodit mezi lidi. Proto jsem moc ráda za naší spolupráci,jste takový můj andělíček strážníček.. Pohodový den přeji
22
Dobrý den, paní Marksová, nedá mi to ........ musím ...... včera to byl přesně měsíc, co jsem s Vámi začala ..... a víte co se na displeji váhy ukázalo????? 79,0 kg !!!!!! Takže žádných 3,8 kg za měsíc, ale rovných 5 kilo !!! Omlouvám se, ale musela jsem Vám to napsat! Mám obrovskou radost ...... a vyřadila jsem další kalhoty ..... visí na mě jako na ramínku ...... úžasné!!!!!
23
Máte pravdu .... jaképak "úbytek nic moc" .......a dneska úbytek SUPER !.......jsem šikulka!!!! A to je pro mě březen vážně asi nejhorší měsíc v roce a jak je vidět, jde to i tak. Hodně nabitých a chaotických dnů mívám poměrně dost, s mým pracovním vytížením a faktem, že jsem s dcerou sama a oba rodiče jsou invalidní, to ani jinak nebude a proto je pro mě moc důležité naučit se jak jíst i právě při nich........ No, a mě už je jasné, že mám ve svém životě tři základní časové body: před a po revolucí, před a po narození dcery a před a po p. Marksové. Jak se cítíte jako můj životní milník ?
24
Katko, teda za největší fór u tohohle systému (samozřejmě kromě toho, že fakt funguje) považuji to, že při hubnutí mě jako kouč taktně "sprdnete", že jím MÁLO jídla ....... Chápete to? Celý život slyším (a to i od "lékařů -odborníků") jen .......nežer......jez míň.......snížit příjem ...... A Vy ..... jedla jste málo ...... To je paradox jak víno!!!! Ani netušíte, jak si to užívám ..... umíte si představit, jaká to je paráda smět se nabaštit bez výčitek? Moc moc moc děkuju!!!!!
25
Jsem z Vaší metody v hubnutí přímo nadšená. Po dietě pana Vítka Chaloupky "5 dietních dnů" stále po sobě, kdy jsem nesměla solit, musela jsem se denně cpát Aminem, což používají kulturisti, dále jsem držela krabičkovou dietu, dále mléčnou, kdy jsem třeba jen den pila mléko a při svém nízkém tlaku, tak ani nevylezla z postele...je tohle první dieta, kdy jím, co mám ráda i s přílohami, které jsem nejedla 3 roky, a hubnu :-)
26
Moc dekuji za pochvaly, sem z toho taky naramne nadsena, opravdu tohle je ta nejlepsi dieta, ktera snad existuje. I kdyz mi to v podstate ani jako dieta neprijde, protoze clovek v podstate sni vic, nez kdyz dietu nedrzi a navic se u toho citim v pohode, zadne krece v brise, zadne nesmylsne chute na nezdrave veci… Mam pocit, ze se mi vsechno v brisku pekne srovnava, i vyprazdnovani je pravidelnejsi a bez problemu.
27
Krásné dobré ráno, mám radost, mám radost....je to neuvěřitelné a takřka nepochopitelné, ale funguje to. Zase je to o kousek níž....:-)...přeji hezký den
28
Díky za to, že jste vymyslela Systém asistovaného hubnutí, díky kterému je mi moc dobře !!! Svou nadváhu jsem začala likvidovat v 07/2013 - 82 kg při výšce 168 cm. V systému jsem byla zařazena čtyři měsíce ... dnes mám váhu ideální a moje hlídací kilo je 67 kg :-) !!! A co je nejbáječnější? Že jsem ze svého jídelníčku nemusela vyřadit žádné jídlo, surovinu ani "mňamku" v podobě obloženého chlebíčku nebo zákusku. A to proto, že vím, kdy je vhodné si to dát a případně jak vykompenzovat. A navíc jako bonus jsme nemusela trávit hodiny v tělocvičně nebo v posilovně (ani minuty). Každý den se pravidelně vážím, váhu si píšu do diáře a v hlavě mám srovnané to, že už to nebude jinak. Víte jak je báječné jet na kole a vyjet kopec i se shozenou zátěží v podobě mého malého 3-letého syna, který sedí v sedačce a váží 16 kg ... prostě SUPER.
29
Dobrý den, s metodou hubnutí p.Lenky Náměstkové jsem spokojen a opravdu funguje.Shodil jsem 25 kg a váhu si + - udržuji už 2 roky.Cítím se skvěle a přestala mě bolet kolena. Celému týmu děkuji za pomoc,a přeji hodně spokojených zákazníků.
30
Dobrý den, děkuji za poslané recepty, ty moje co jsem měla od začátku redukce, jsou chudáci v dezolátním stavu, jak jsem v nich stále listovala:-) Mám stále dole 37-38 kilo, vše mám pod kontrolou. Chystám se k Vám v létě, nebo koncem léta? Někdy v červnu jde k Vám švagrová, tak pak i mě k Vám napříště objedná. Jsem strašně spokojená a nadšená!!! Teď, když je teplo, tak se mohu hezky oblékat, bez toho abych se balila do oblečení a zakrývala všechna ta kila navíc, je to super!!!!
31
Dobrý den, paní Náměstková. Děkuji moc za zaslané rozšířené vydání receptů. Blahopřeji Vám k dosaženým úspěchům. Pod vaším vedením jsem zhubla 33 kg a od poslední kontroly si váhu udržuji. Jak jsem vám nedávno telefonovala, jsem po operaci křeč. žil, ale daří se mi dobře.
32
Dobrý den, děkuji za recepty. Od porodu jsem dohromady zhubla 17 kg. S Vámi 9,5 kg. Hubnu na etapy, jelikož najednou mi to prostě nejde. Zhubnu 3-4 kila, pak váha prostě stojí. Tak si ji držím a pak zase třeba po měsíci zhubnu další 3 kila. Ještě mi zbývá něco shodit k mé plné spokojenosti. Pomalu zařazuji i cvičení na problémové partie. Nicméně váha jde pořád dolů. Naučila jsem se pravidelně jíst a dívám se na jídlo a vše kolem něj úplně jinýma očima ;).
33
Dobrý den, podařilo se mi zhubnout 7 kg a stále si váhu držím. Cítím se lépe a daří se mi velice dobře. Děkuji Vám za optání a za aktualizované jídelníčky.
34
Dobrý den, předem děkuji za dárek, určitě se mi bude hodit. 18.6.2013 jsem k Vám přišla prvně s váhou 78kg. K dnešnímu dni je moje váha 62kg, takže mám díky Vaší pomoci dole krásných 16kg :) Již od Vánoc si váhu udržuji a nedá to ani moc práce. Většinou si dávám večeři stejnou jako zbytek rodiny, ale hlídám porce a vyhýbám se smaženému a "těžkému" jídlu. Denní režim dodržuji jako po dobu snižování a vlastně už si ani neumím představit, že bych to tak nedělala. Proč taky :)
35
Moje aktuální váha je nyní 72,9 kg. Začínala jsem u Vás na 97,takže jsem opravdu spokojená, ale mám cíl zlomit tu 70tku. Pravdou je, že už si nepíši jídelníček ,ale vše dodržuji tak, jak jste mě to naučila. Také se mi stává ,že se mi váha nehne celý týden a držím se na stejné hodnotě. Jinak ještě jednou moc děkuji a až zlomím tu 70 tku ,tak dám vědět :-)
36
Dobrý den paní Foltová, mnohokrát děkuji za recepty. Zrovna příští týden slavím 40. let a myslím, že jsem se nikdy necítila lépe. Tento pocit je díky SAH. Dodnes si pamatuji na léto 2013, když mi můj bratr vyprávěl o kolegyni z práce, která zázračně zhubla 42 kg a cítí se skvěle. Jen jsem se ušklíbla a řekla si o kontakt. Začala jsem zvolna, nejprve jsem si zaplatila výukový týden a koupila za 50,-- Kč recepty. Dělala jsem to podle svého ( ne úplně dobře, ale i tak to šlo dolů). Moje počáteční váha byla 119,60 kg při 181 cm. Strašné, mamina dvou chlapečků s težkou hypertenzí, bolavými zády a psychickým vyčerpáním. Když jsem po měsíci samouky dostala dolů 4kg, rozhodla jsem se zavolat paní Náměstkové a vydala se z Prahy do Nymburka. Dnes je květen 2014 moje váha je 94,50kg ( celkový úbytek 25,10). Na kardiologii mě považuji za zázrak, protože jsem úplně bez léků na hypertenzi, záda přestala bolet a z unavené vystresované ženské je opět holka plná života. Navíc jsem šťastná, že jsem svým příkladem inspirovala další dámy ve svém okolí. Děkuji tímto paní Náměstkové i celému kolektivu SAH za péči.
37
Dobrý den paní Drábková, byl jsem u Vás minulé úterý na konzultaci a ono to opravdu funguje.... Víte, Vy jste to říkala, ale já moc nevěřil. A vše se potvrdilo. Naváženo u Vás 92,3 a k dnešnímu ránu jsem na 90,1. Dodržuji pravidla, co jsme si řekli a i přes sobotní zabijačku a nedělní zelenino-rybí den, jsou výsledky výborné . Opravdu každé ráno mi váha ukazuje od -100g až do -700 g. Tak jsem opravdu nadšený, moc díky ! S pozdravem
38
Dobrý den paní Drábková, musím se přiznat, že jsem trošku pochybovala, že když se budu takhle cpát, že začnu hubnout! Roky jsem snídala jen jogurt a teď si k němu dám ještě pečivo a hubnu, fakt to nechápu. OPRAVDU TO FUNGUJE! Mám 1,5kg DOLE! Děkuji za Vaše dobré rady, Jitka.
39
Dobrý den, zdravím Vás z Brna. Po zavedení ovocných svačinek (dopoledne), musím potvrdit, že už nemám ten obědový vlčí hlad a celkově se cítím líp. Tím pádem neďobu čokoládu a jiné náhražky. Moc děkuji za radu s diuretickým čajem po cvičení. Fakt to funguje. Přeji pěkný víkend a ještě jednou díky!
40
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za konzultaci. Jedu si sama a už mám 3 kila dole, je to úžasné a hlavně si to pořádně užívám! Jsem zvědavá na kontrolu u Vás, zatím se mějte krásně a díky!!!
41
Vazena pani Namestkova, rada bych vam touto cestou podekovala. Chtela bych system doporucit i tem klientum, kteri jako ja ziji velmi aktivne a venuji se sportu a nemohou se zbavit treba ' jen' peti kilogramu. Diky vam se konecne vejdu do starych dzinu a citim se dobre. V dnesni zaplave informaci jak hubnout bych jiz jinou metodu nez tu vasi nevyuzila. Tesim se na kontrolu za pul roku a preji mnoho uspechu.
42
Krásný den, děkuji za recepty a rady na vánoční svátky. Dala jsem dolů díky Vám 37 kilo, (108 kg -71kg) je to neskutečný a zázračný. O tom se mi nikdy ani nesnilo,že takhle zdravě a bez hladu mohu snižovat váhu. Nyní se snažím váhu udržet, takže jím více. I tak to jde někdy dolů,ale myslím, že se mi daří dobře udržet na této váze. Z původních 12 prášků denně, mám teď jen 3, to jsou na revma a štítnou žlázu , jinak je vše pryč. Z toho mám hroznou radost :-)
43
Krásné středeční ráno :-) dnes mám přešťasný den, neboť mi (po více jak 15-ti letech) klesla váha pod 80 kg a to přesně na 79,9. Nevím, proč se stále každé ráno tak divím, ale opravdu to funguje a doufám, že ta sedmička na začátku už zůstane (a 6 bude můj cíl:-)
44
Vážená paní Náměstková, dnes bych se chtěl podělit o radost, kterou jsem zažil na dnešní váze. Ukázala totiž 78,5. Je to úžasnej pocit. Před rokem,bylo to přesně 11.června jsem u Vás byl pro radu.Postavila jste předemne cíl 78kg.Myslel jsem , že je to žert, ale postupem času jsem docházel k názoru, že tento cíl splnit je reálný. Mám velkou radost a chtěl bych Vám moc poděkovat, že jste mě naučila správně jíst.Já nejenom , že se nepřejídám,nemám hlad ale na každé jídlo se těším a mám z něj požitek a příjemný pocit.Když jsem Vám psal naposledy,měl jsem problém, ale po Vaši radě jak upravit jídelníček šla váha okamžitě dolů. Docela jsem byl překvapený, že i taková maličkost je ve skladbě jídelníčku tak důležitá.Mějte se hezky a doufám, že se na Vás v případě nějakých potíží budu moci obrátit.
45
Včera jsem si udělala velkou radost, protože po dlouhé době jsem byla nakupovat a dokonce jsem si mohla koupit to, co se mi líbí a ne jen to, do čeho se vejdu. Sehnala jsem krásný kožíšek doslova za hubičku. Je sice umělý, ale vypadá moc pěkně. Nejdůležitější byl však pro mě fakt, že už mohu nakupovat v normálních velikostech. Dostala jsem se už minimálně o 3 konfekční velikosti dolů. To je opravdu úžasný pocit.
46
Dobrý den paní Náměstková, dnes ráno jsem se zvážila a s radostí zjistila, že mám přesně 50 kg dole. Tento mail Vám píšu proto, že nebýt Vás, nikdy bych to nedokázala. Je spousta věcí věcí za které jsem Vám vděčná a teď nemyslím jen postavu... Uvědomila jsem si, že na světě nejsem proto abych jedla, ale jím proto, abych žila. Také už vím, že nic není nemožné a když člověk opravdu chce, tak jde ledacos dokázat. Konečně si můžu vážit sama sebe za to, že jsem se pro něco rozhodla a dotáhla to do úspěšného konce. Vím, že od teď pro mě věta ,, To nemůžu dokázat ,, neexistuje. Jsem spokojená, pyšná sama na sebe a život je teď úplně jiný. A to vše jen díky tomu, že jste mi ukázala tu správnou cestu, které se teď budu celý život držet. Ještě jednou moc děkuji za všechno.
47
Dobrý den, tak jsem si na Vás po dlouhé době vzpomněla a řekla jsem si, že Vám napíšu jak to vedu. Tak stále se držím v té dané váze 80,00 - 81,00 kg, ikdyž se někdy stane, že zhřeším tak to hnedka srážím. Sama doufám, že už to takhle dokážu držet i dále. Je pravda, že člověk opravdu musí o tom co jí pořád přemýšlet, ale to je to nejmenší a také si uvědomuji, že stačilo by málo a člověk by ve chvilce byl tam kde byl musí se zkrátka dodržovat pravidla a ty mě vůbec nijak v ničem neomezují. Jsem opravdu moc ráda, že jsem k Vám přišla a že jsem to dokázala. Teď bude čas Vánoc a já si opět vytisknu Vaše rady a dám si je na ledničku mám sice trochu strach zda to zvládnu, jako loni s Vámi. ale dám Vám vědět po Vánocích, jak jsem to zvládla. Mějte se hezky a přeji hezký den
49
Kromě toho,že mi podařilo zhubnout kila,se mi podařilo zmenšit svůj objem. Největší radost mám z kalhot,kdy jsem se dostala z velikosti 54 na velikost 50. MOOC,mě to žene dál a vidím, že to jde.Musí se jenom chtít na nesmí se na nic vymlouvat. To už je, ale na každém jak si to přebere.Já díky Vám vím jak na to, a pevně tomu věřím.
50
Dobrý den, paní Náměstková, chtěla jsem Vám velice poděkovat za měsíc a půl, který jsme společně prostřednictvím e-mailů strávily. Díky Vám jsem se naučila správnému stravování a váha tak pomaličku klesala dolů. O snížení váhy jsem se snažila dobře rok, ale bezvýsledně, až s Vámi se mi to povedlo, za což Vám děkuji. Nastartovala jste můj metabolizmus i mozek správným směrem a já už se nyní budu snažit jen vydržet a pokračovat dál. Dnes ráno jsem si stoupla na váhu, která ukázala 59,9 kg - tuto hodnotu jsem na váze hodně dlouho neviděla :-) Ještě jednou Vám za vše děkuji a budu Vás určitě doporučovat dále :-)
51
Už včera jsem vám chtěla napsat, že se cítím moc dobře, jsem v pohodě a hlavně teď lépe spím, ne, že bych se dřív budila hlady, to vůbec ne. Ale vzbudila jsem se třeba ve dvě, ve tři, o půl čtvrté a prostě se mi vůbec nechtělo spát. Samozřejmě jsem pak večer byla už v 9 hodin mrtvá. A teď spím až do budíku – prostě paráda. Vás jsem poznala v pravou a asi poslední chvíli. Byla jsem teď ve stavu, kdy jsem měla pocit, že se nafukuji a snad z ničeho. Měla jsem takové stavy, že se mi ze strachu z přibírání ani nechtělo jíst. A potom jsem si zase říkala, no co, stejně tloustnu i když se snažím a nejím – takže jsem se naládovala. Zatím se mi stále nechce věřit, že to funguje, jak moc je to prima – ale je mi kráásně.
52
Včera se po dlouhé době dostavily hormony štěstí. Vykoupila jsem obchod Lerros J. A jaké bylo překvapení, že některé kousky jsou mi i ve velikosti 38! Ale to nejlepší pak přišlo doma. Odhodlala jsem se a začala zkoušet můj „trezorový“ šatník. Téměř všechny mé parádní kousky mi opět jsou!!!!!!!!!!!!! A taky lidé si začínají všímat, že mám nějaké to kilo dole (od 5.9. je to k dnešku 8,9 kg). No, jsem teprve lehce za půlkou mé cesty, ale jen díky Vám. Bez Vás bych to nezvládla. Tak posílám velké poděkování:-)
53
Dobrý den paní Náměstková, zase se hlásím, sice po delší době, ale oznamuji, že váha jde pořád dolů, i když hlemýždím tempem. Cítím se výborně, už je to všude na oblečení znát a okolí už mne taky chválí.
54
Děkuji za pochvalu, musím Vám napsat, že jsem byla u svého obvodního lékaře, ohledně léků na tlak, již jsem Vám psala, jak jsem si ho snížila. Hrozně mne chválil, že jsem udělala velice dobře, toto je nejzdravější léčba vysokého tlaku, hubnout a zdravě a pravidelně jíst. Já sama se cítím náramně, není to jenom v hubnutí, ale celkově, bolí mne méně záda, cítím se spokojenější. Jsem moc ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala.
55
Jinak jsem zjistila, že už je to měsíc, co mi pomáháte. Dostala jsem se z počátečních - 77,4 na dnešních 73,0. Takže skoro 4,5 kg. O tom se mi ani nesnilo. je to SUPER. Cítím se líp. I okolí si už všimlo Takhle krásně a plynule by se mi to samotné nepodařilo. Díky.
56
Tak konecne jsem se zbavila te devitky a vaha ukazala 89,8 kg :-) Musim rict, ze diky pravidelne a ruznorode strave me uplne presla chut na sladke, se kterou jsem posledni dobou bojovala.
57
Dobrý den! Jak sem slíbila tak opět po měsíci podávám zprávu.nejdříve ale vám musím poděkovat že jste mi otevřela oči a tak dobře poradila.Snažím se stále dodržovat vámi doporučený jídelníček - již sem si na to zvykla.Po třech měsících vážím 88,70kg z puvodních 99,5kg.nadále budu pokračovat a jestli za měsíc se můžu opět ozvat.slibuji že až to nějak zaokrouhlím, tak se vám přijedu ukázat a zkonzultovat. zatím moc moc děkuji
58
Musím se pochlubit, že jsem byla včera na školení a pak si zašla na nějaké nákupy a nestačila jsem se divit jakou malou velikost jsem si nakoupila, žádnou vel.42(to jsem si myslela že jsem), ale něco i 38. Nemohla jsem tomu ani uvěřit :o)) To se to nakupovalo, když na vás všude všechno mají... Hezký den a chtěla bych vám moc a moc poděkovat za váš úžasný přístup kdy člověka dokážete podržet ve chvíli kdy si myslí že už to fakt nezvládá. Přeji Vám hodně zhublých a spokojených klientů jako jsem já sama.
59
Je to paráda, jak se tělo odmění za to, že jsem se o něj včera tak hezky starala pravidelným přísunem jídla. Nejlepší je, jak se manžel diví, že jsem si dala k obědu segedínský guláš s knedlíkem. Pořád nemůže uvěřit tomu, že můžu jíst co chci, jenom musím vědět kdy to jíst. 20 let bojuji s nadváhou, ale takhle příjemně a vlastně bez omezování jsem ještě nehubla. Moc děkuji za pomoc.
60
Tak já zatím ušetřím na ty menší velikosti a počkám si. Dík za podporu, jste fajn! Díky Vám jsem s tím tentokrát nesekla hned po prvních nezdarech:-)
48
Neumíte si predstavit, kolik ted věcí stíhám, když mám pravidelný jídelní režim.a nemučím se hodinovým během, .)))) chodím dřív spát a ráno dířve vstávám plná energie, vařím si obed ráno, uplná pohoda a večere stihnu do 15 min . prostě skvely....děkuji.
61, H.J., účastnice kurzu, 10.9.2020
Dobrý den, paní Náměstková. Moc děkuji za poslání podcastů, jsou dokonalé !!! Poslouchám je vždy večer, v klidu. Je fajn si všechny ty informace zopakovat a být lépe "vyzbrojena k boji". Oceňuju vtipný přístup s příklady, není to jen teorie. Hubnutí beru jako hru, kdo koho přechytračí a jsem překvapena, že ten mizera využije opravdu každé příležitosti, jak dostat do těla tuk. Ano, nadávám hypothalamu, už ne sobě. Po 2 měsících mám 6 kilo dole, tak povzbuzena, pokračuji dál. Vaše fanynka, Z. A.
62, A.Z.24.2.2021
Chtěl bych Vám velmi poděkovat za asistenci, za měsíc 8 kilo bez žádných diet je fantastických, navíc se cítím neporovnatelně lépe. Za Váš promyšlený Systém jsem nesmírně rád.
63 M.K.24.6.2022
Milá paní Náměstková po delší odmlce se ozývám, tak nyní jsem na váze 89 kg občas se mi zadaří občas ne , ale jsem spokojena že to jde dolů, i když pomalu ,byla jsem hlavně zvědavá až půjdu po půl roce do diabetologické poradny, jaký budu mít glykovaný hemoglobin, když jsem si ráno dopřávala koláček, buchtu a pod. Tak glykovaný hemoglobin mi klesl z 50 na 40 ,to pro mne bylo opravdu milé překvapení, a ještě mi paní Dr snížila léky . Někdy se mi váha nechce hnout třeba 14 dní , asi málo hubuju toho neřáda v hlavě , doufám že se mi do jara podaří shodit další kg zase Vám napíši jak to dopadlo S pozdravem Hana K
64 H.K. 21.9.2022
Dobrý den paní Náměstková, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za odbornou pomoc při hubnutí. Jsem vděčná za rady a pokyny při této metodě. Váhu, kterou jsem si předsevzala docílit jsem si splnila. Pohybuje se od 64kg do 65kg. Stále ve Vaší metodě budu pokračovat a když váha ještě klesne, budu jen ráda. Také mohu nosit oblečení, které jsem už měla připravené k vyřazení. Při dnešních cenách nemusím utrácet za nové oblečení. Ještě jednou děkuji a přeji všechno dobré. V.K.
64 V.K.3.10.2022
Dobrý den, díky za Vaši práci, kromě toho že to zjevně funguje, tak mě váš přístup moc baví. Dnes ráno se mě ptal manžel, zda jsem "mu ho snědla", protože jsem mu večer o vašem systému povídala a těšila jsem se na ranní rozpeceny rohlík s maslem 😆. Také se mi moc líbí, že vás návod není o drahých a nedostupnych surovinach. Já jsem byla vždy spíš drobnější, jenže mám v rodině i drobnější muže, jak syny, tak manžela a od 40 let je mi jasné, že když se nebudu hlídat, budu mezi nimi časem vypadat... No legracne. Nejhorší jsou pro mě dovolené a to, že mám moc ráda kvalitní čokoládu a bílé víno. Ale už jsem "ho" párkrát majzla, tak tolik nezlobí 😄. Pěkný víkend T.K.
65 T.K. účastnice Nalejvárny
GoPay Visa Visa electron Visa Verified Maestro Mastercard Mastercard Verified