O nás

Jak jíst, kolik toho sníst a hlavně kdy! 

Na toto právě odpovídají www.jidelnicky.com

Webovou aplikaci www.jidelnicky.com vytvořil Systém asistovaného hubnutí s.r.o. jako první pomoc při potřebě redukce nadváhy.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o. je společnost, která byla založena v roce 2006 paní Lenkou Náměstkovou, DiS., registrovannou diplomovanou nutriční terapeutkou, a od té doby pomáhá lidem se snižováním nadváhy.

Na aktuální hodnotu snížených kil se podívejte na stránky www.asistovane-hubnuti.com.

Lenka Náměstková, DiS. vydala v roce 2005 knihu obrazových kalorických tabulek, které názorným způsobem ukazují, jaká je opravdu realita v hodnotách potravin. Je zde zváženo a spočítáno přes 160 druhů základních potravin a dalších 375 doplňkových informaci o hodnotách potravin. Důležité je to, že si na první pohled uvědomíte, že například sojový rohlík, velmi dobrý a velmi zdravý, nemůže většina žen sníst celý! A takto je to i s mnoha dalšími potravinami.

Po velkém úspěchu knihy, které se dosud prodalo přes 5 000 ks, si paní Lenka Náměstková, DiS. uvědomila, že je třeba ale jít ještě dál!

Řada lidí, a troufáme si tu říci, že většina, chce hubnout, aniž by tušili, jakou hodnotu má jejich vlastní energetický rámec, jak jíst, kolik toho sníst a hlavně kdy!

Nejenže po zadání vašich osobních hodnot měr a věku spočítá Váš osobní energetický rámec, ale máte nyní možnost velmi snadnou formou podle fotografií, naplnit tento rámec správnými potravinami. Program spočítá tento rámec a rovněž načítá hodnoty vybraných jídel. A vy máte možnost jednoduchým způsobem sestavovat jídelníčky a budete znát kJ hodnoty a máte možnost je porovnávat právě s tím vaším osobním energetickým rámcem!

A to je základ úspěchu!

My totiž dokážeme dělat složité operace srdce, létáme na měsíc, dokážeme naprosto vše, ale v oblasti hubnutí, ač se všichni snaží najít nějakou pilulku, tak pořád prostě platí, že pokud je vyšší příjem nad výdejem, tak tloustneme.

A to se nezmění. Pořád to bude o tom příjmu a výdeji! My ale pomocí této aplikace dokážeme realizovat potřebný vyšší výdej tím tělem zevnitř!!!! Je však třeba vědět co mám sníst a kdy to mám sníst, to je to důležité. Ne vyčleňovat jídla z jídelníčku, ale řídit je v čase. To je naší prací v sestavování jídelníčku v 21. století.

Takže neváhejte Jídelníčky použít, protože si uspoříte mnoho peněz vydaných na nesprávném místě!

GoPay Visa Visa electron Visa Verified Maestro Mastercard Mastercard Verified