Návod

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5
Krok 6

Návod k použití

Je velmi jednoduchý.

Co není v čase k vybrání, to není k použití, byť vám bude někdo říkat, že je to zdravé!

Když nenajdete přesně tu surovinu, kterou držíte v ruce, tak to dejte podle podobné, protože bude mít podobnou kJ hodnotu a dejte nám podnět na namestkova@systemah.cz , v brzké době ji doplníme.

Když něco potřebujete zadat ve větším množství, než je na obrázku, tak to naklikejte vícekrát – příklad: potřebuji sníst 10 švestek. Nafocené jsou 3 a 1. Tedy dám 3 švestky 3x a 1 jednou a načte se mi 10 švestek.

Když něco potřebujete zadat v menším množství, než je na obrázku, snadným podělením si hodnoty poznamenané u jídla načtete přes Volná kJ hodnota příslušný podíl. Například: snědl(a) jsem k snídani půl párku. Vezmu tedy příslušný párek, který je tam nafocený celý a jeho hodnotu podělím dvěma a tu hodnotu načtu přes Volná kJ hodnota.

Pokud nemůžete něco najít, vepište byť i kus názvu do okénka Hledat, klikněte na Lupičku a najde to všechny potraviny, které v názvu příslušný název mají.

I když překročíte vypočtený energetický rámec, snězte všechna jídla (kromě mléčného výrobku v 15:30 hod - ten, jen když vám bude kručet žaludek), která vám aplikace napočte. Není lepší, když jídlo nesníte, neodvede to tu práci. 

VÁŽENÍ

Denně po probuzení, jděte na toaletu a byť bude malá, tak po ní jděte nazí na digitální váhu s vážením po 100g. Co navážíte, zapisujte do příslušného okénka, které každý den vyskočí. Vepíše se vám to do grafu, který si budete sledovat.

Važte se i po zhubnutí a neudělejte tu chybu, že byste se denně nevážili!!!

Tvrzení, že se nemáte vážit, pochází z minulého století, kdy váhy byly co dílek, to kg a když lékař dával pacientovi dietu, tak říkal: „Nevažte se denně, ať vás nestresuje, že nic nevidíte!“, protože nikdo nehubne po kilech! Tenkrát to bylo správné opatření. Nyní ale máme váhy digitální, kde naprosto jasně vidíme, co s tím tělem děláme a nám to dává obrovskou možnost kontroly.

Když vám váha vyskočí nahoru oproti předchozímu dni, tak to není emoční informace, že se máte hroutit a od redukce nadváhy ustoupit!! Ne, je to cenná statistická informace, že máte mezi buňkami přebytečnou metabolickou vodu a že ji máte vyhnat!!! Když to ten den uděláte (použijte diuretické čaje), tak se objeví celý úbytek zpět i s dalšími 100g dolů, které hypothalamus chtěl zakrýt.

Pokud Vás čeká výjimečná akce (svatební, narozeninová oslava apod.), připravte se na zeleninovo rybí den, který Vaši váhu vrátí na tu samou, co byla před akcí.

Zeleninovorybí den:

Snídaně: Celozrnné pečivo 1 ks + 3 plátky šunky + čaj

Přesnídávka (pokud je hlad): Citrusové ovoce - 1 pomeranč/3 mandarinky/1 menší grep/třetina pomela

Oběd: Vařená, dušená nebo pečená ryba + 2 brambory + zelninová obloha do 100 g

Svačina (pokud je hlad): 1 velká paprika

Večeře: 2 zavináče + 10 cm okurky, bez toastu či jiného pečiva

Umístěte do lednice v den akce, snězte v den po akci, i když se nechce.

Pokud nevíte, co je hypothalamus a jak pracuje, informujte se na stránkách www.asistovanehubnuti.cz

Zdroje informací o kJ hodnotě: výrobci, Kalorické tabulky Společnosti pro výživu a https://ndb.nal.usda.gov/ndb/search/list

 

GoPay Visa Visa electron Visa Verified Maestro Mastercard Mastercard Verified