Návod

Návod k použití

Je velmi jednoduchý.

Co není v čase k vybrání, to není k použití!

Když nenajdete přesně tu surovinu, kterou držíte v ruce, tak to dejte podle podobné, protože bude mít podobnou kJ hodnotu a dejte nám podnět na namestkova@systemah.cz , v brzké doby ji doplníme.

Když něco potřebujete zadat ve větším množství, než je na obrázku, tak to naklikejte vícekrát – příklad: potřebuji sníst 10 švestek. Nafocené jsou 3 a 1. Tedy dám 3 švestky 3x a 1 jednou a načte se mi 10 švestek.

Když něco potřebujete zadat v menším množství, než je na obrázku, snadným podělením si hodnoty poznamenané u jídla načtete přes Volná kJ hodnota příslušný podíl. Například: snědl(a) jsem k snídani půl párku. Vezmu tedy příslušný párek, který je tam nafocený celý a jeho hodnotu podělím dvěma a tu hodnotu načtu přes Volná kJ hodnota.

Pokud nemůžete něco najít, vepište byť i kus názvu do okénka Hledat, klikněte na Lupičku a najde to všechny potraviny, které v názvu příslušný název mají.

I když překročíte vypočtený energetický rámec, snězte všechna jídla (kromě mléčného výrobku v 15:30 hod - ten, jen když vám bude kručet žaludek), která vám aplikace napočte. Není lepší, když jídlo nesníte, neodvede to tu práci. 

VÁŽENÍ

Denně po probuzení, jděte na toaletu a byť bude malá, tak po ní jděte nazí na digitální váhu s vážením po 100g. Co navážíte, zapisujte do příslušného okénka, které každý den vyskočí. Vepíše se vám to do grafu, který si budete sledovat.

Važte se i po zhubnutí a neudělejte tu chybu, že byste se denně nevážili!!!

Tvrzení, že se nemáte vážit, pochází z minulého století, kdy váhy byly co dílek, to kg a když lékař dával pacientovi dietu, tak říkal: „Nevažte se denně, ať vás nestresuje, že nic nevidíte!“, protože nikdo nehubne po kilech! Tenkrát to bylo správné opatření. Nyní ale máme váhy digitální, kde naprosto jasně vidíme, co s tím tělem děláme a nám to dává obrovskou možnost kontroly.

Když vám váha vyskočí nahoru oproti předchozímu dni, tak to není emoční informace, že se máte hroutit a od redukce nadváhy ustoupit!! Ne, je to cenná statistická informace, že máte mezi buňkami přebytečnou metabolickou vodu a že ji máte vyhnat!!! Když to ten den uděláte (použijte diuretické čaje), tak se objeví celý úbytek zpět i s dalšími 100g dolů, které hypothalamus chtěl zakrýt.

Pokud nevíte, co je hypothalamus a jak pracuje, informujte se na stránkách www.asistovane-hubnuti.com

Zdroje informací o kJ hodnotě: výrobci, Kalorické tabulky Společnosti pro výživu a https://ndb.nal.usda.gov/ndb/search/list

 

GoPay Visa Visa electron Visa Verified Maestro Mastercard Mastercard Verified